Transport mebli, wyposażenia AGD, RTV

Kupiłeś nowe meble, zamierzasz pozbyć się starych zadzwoń po bagażówka.info. Jesteśmy gotowi aby pomóc Ci w tej zamianie. Nasi pracownicy przyjadą odpowiedniej wielkości meblowozem. Zajmą się załadunkiem, przewozem i wniesieniem do mieszkania zakupionych rzeczy.

Zdecydowałeś aby zaaranżować na nowo swoje miejsce pracy i potrzebny Ci przewóz mebli ? To też zadanie dla nas. Jesteśmy przygotowani do transportu rzeczy o dużych gabarytach i w dużych ilościach. Wykonujemy montaż mebli. Dysponujemy przeszkolonymi zespołami pracowników wspieranych odpowiedniej wielkości meblowozami wyposażonymi w zestawy ułatwiające przemieszczanie mebli i sprzętów biurowych.

Aby cieszyć się nowymi pomysłami należy pozwolić nam na ich zrealizowanie. Zrobimy to z pełnym zaangażowaniem i troską o Twoje mienie.

Zamów przewóz mebli z pełną obsługą od bagazowka.info a pozostanie Ci tylko zadowolenie z dobrze podjętej decyzji i zrealizowania zaplanowanych zmian.

Gdyby okazało się, że masz grono przyjaciół chętnych do pomocy możesz zamówić u nas tylko meblowóz. Pod opieką naszego kierowcy dokonacie bezpiecznego załadunku i przewozu. Jest to forma usługi zwana – tani transport.

A może masz własny pomysł na logistykę Twojego przewozu. Chętnie dopasujemy nasze możliwości sprzętowe i zasoby pracowników do nowych wyzwań.

 

 

 

Twoje zadowolenie to nasz sukces.


Kontakt

MR TRANS
J. Dwernickiego 35/15
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 8:00 - 16:00