Przeprowadzki 24h

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

Oferujemy przeprowadzki, transport a także magazynowanie

24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Poruszmy się w dowolnie wybranym kierunku na terenie kraju i Unii Europejskiej.

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i odpowiednim samochodom dostawczym, a przede wszystkim doskonałym pracownikom organizujemy przeprowadzki, magazynowanie i transport towarów na tym obszarze.

Chętnie dzielimy się doświadczeniem wspierając naszych Klientów na każdym etapie przeprowadzki czy transportu. Planujemy najodpowiedniejsze ich rozwiązania.

Optymalnie dostosowujemy do Państwa potrzeb terminy, rodzaj samochodów oraz zakres prac. W każdych warunkach bezpiecznie przewozimy meble, dokumenty, sprzęt AGD, RTV, IT, instrumenty muzyczne oraz wielkogabarytowe przedmioty.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe zadania. Pracownicy zespołu bagażówka.info zostali w pełni przeszkoleni aby zagwarantować solidność i punktualność wykonania każdej usługi.

Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie magazynowania oferując przechowanie rzeczy w najlepszych warunkach.

Naszą siłą napędową jest satysfakcja z rozwoju. Na co dzień udowadniamy nie tylko sobie, ale przede wszystkim klientom, z którymi współpracujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Odległość to tylko czas potrzebny do jej pokonania a skomplikowane zadania to zadowolenie z ich pomyślnej realizacji.


Oferujemy przeprowadzki i transport 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i odpowiednim samochodom dostawczym organizujemy przewozy na terenie  Polski a także Unii Europejskiej. Chętnie dzielimy się doświadczeniem. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie przeprowadzki. Optymalnie dostosowujemy terminy, rodzaj samochodów oraz zakres prac do Państwa potrzeb. W każdych warunkach bezpiecznie przewozimy meble, dokumenty, sprzęt AGD, RTV, IT, instrumenty muzyczne oraz wielkogabarytowe przedmioty. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe zadania. Pracownicy zespołu   bagażówka.info zostali w pełni przeszkoleni aby zagwarantować Państwu solidność i punktualność wykonania każdej usługi.

Z miejsca na miejsce tanio, szybko i rzetelnie!

Niezawodna Flota


Szeroka oferta dostępnych pojazdów pozwala nam idealnie dopasować środek transportu do Państwa potrzeb.

Posiadamy pojazdy o zróżnicowanej kubaturze, ładowności oraz nadwoziu. W skład naszej floty wchodzą auta dostawcze o następującej przestrzeni ładunkowej:

 

  • 2 pojazdy po 16m3 z załadunkiem do 1,5t  (Fiat Ducato Maxi),

 

  • 1 pojazd   21m3  z windą i załadunkiem do 1t (Mercedes Sprinter),

 

  • 1 pojazd   30m3 z windą i załadunkiem do 3,5t (Fiat Ducato z naczepą).

 

Duża pojemność to nie wszystko. Dwa samochody wyposażone są w specjalistyczne windy  co ułatwia bezpieczny załadunek i późniejszy rozładunek dużych przedmiotów. W jednym z pojazdów oferujemy też możliwość bocznego załadunku co sprawia, że potrafimy dostosować się do każdego rodzaju ładunku.

Sprawna przeprowadzka - niemożliwe?
Odłóż ciężkie przedmioty i wezwij specjalistów.
Z nami przeprowadzka to przyjemność!

BEZPIECZEŃSTWO I NADZÓR PRZEWOZU


Każde zlecenie traktujemy priorytetowo i obejmujemy profesjonalną obsługą od momentu załadunku aż do zakończenia realizacji.

Posiadamy polisę OCP.  Państwa ładunek jest zawsze ubezpieczony. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w wielofunkcyjne zestawy pasów do mocowania ładunków, wózki transportowe oraz specjalne koce do zabezpieczenia mebli i innych przewożonych przedmiotów. Etatowi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpiecznego przewozu rzeczy.
Jak przystało na profesjonalistów   bagażówka.info  posiada Centralny System Nadzoru zespołów realizujących przeprowadzki i transport. Dzięki temu koordynator z naszej centrali jest zawsze doskonale poinformowany na jakim etapie wykonywania znajdują się realizowane usługi. Tym samym mają Państwo pełną kontrolę nad powierzonym nam zadaniem oraz gwarancję, że ładunek trafi w określonym czasie do miejsca przeznaczenia.

Dzięki Centralnemu Systemowi Nadzoru zawsze wiemy gdzie znajduje się Twój bagaż!

REFERENCJE

GALERIA


Kontakt

MR TRANS
J. Dwernickiego 35/15
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 8:00 - 16:00